آیریا وش تیراژه

نماینده انحصاری نرتا بلژیک در ایران
ارائه دهنده محصولات شوینده ، پاک کننده ،
ضدعفونی کننده و جلا دهنده های صنعتی و خودرویی

  • Home
  • Industrial products
 

محصولات پاک کننده صنعتی

••• پاک کننده های قلیایی روغن و دوده ، چربی و گريس

   آلکالی نت 100                                           ALKALINET 100

شرح محصول :
NERTA ALKALINET 100آلکالی نت 100 محصولی است با قدرت پاک کنندگی زیاد و با زمینه مصرف بسیار زیادتر .
آلکالی نت 100 را می توان در صنایع مختلف برای زدودن روغن ، دوده ، گریس و در صنایع غذائی برای از بین بردن روغن نباتی و یا چربی های سوخته ، استفاده کرد .
آلکالی نت 100 وقتی با آبگرم ترکیب شود باعث صابونی شدن چربیهای موجود شده و بهترین راه جلوگیری از گرفتگی لوله ها است .
آلکالی نت 100 بهترین ماده پاک کننده دوده اجاق ها، تاوه های سرخ کن، گریل ها ، وسایل و تجهیزات آشپزخانه ای و غيره است .
آلکالی نت 100 ایده آل ترین محصول برای شستشوی وسایل با استفاده از روش غوطه وری است. مقدار مصرف بر اساس میزان کثیفی وسایل و تجهیزات از 1 تا 5 ٪ متغییراست. استفاده از آب گرم توصیه می گردد .
• استفاده از آلکالی نت 100 به دلیل قدرت نفوذ بالا و پاک کننده گی سریع با اقبال زیادی روبرو شده است. استفاده از روش فوم امکانات زیادی را فراهم می آورد. در عین حال استفاده از سیستمهای تزریق مواد شیمیائی و پمپهای فشار قوی ( انژكتور ) دارای مزایای زیادی است .
آلکالی نت 100 را می توان هر کجا که چربی و کثافات جمع شده باشند، مورد استفاده قرار داد. بنابر این آلکالی نت 100 راهکاری مناسب برای نظافت سالنهای شستشو و برسهای کارواشها محسوب میشود .

طریقه مصرف :
• روش غوطه وری : آلکالی نت 100 ایده آل ترین محصول برای شستشوی وسایل با استفاده از روش غوطه وری است. مقدار مصرف بر اساس میزان کثیفی وسایل و تجهیزات از 1 تا 5 ٪ متغییراست. استفاده از آب گرم توصیه می گردد .
• سیستم کف ساز( فوم ساز ) : از آنجا که آلکالی نت 100 موجب تولید فوم غلیظی می شود، استفاده از سیستم کف ساز نیز توصیه می شود. روش مذکور باعث افزایش مدت خیس خوردگی بر روی سطوح عمودی می شود. بنابر این چربی و کثافات براحتی جدا می شوند. میزان مصرف در این سیستم حدود 5 ٪ می باشد .
( لطفأ برای کسب اطلاعات بیشتر با واحد فنی تماس بگیرید )
• روش پاشش ( اسپری ) : آلكالی نت 100 را میتوان به روش پاشش استفاده كرد ، مقدار مصرف بر حسب میزان کثیفی بین 2 تا 10 ٪ متغیر می باشد . آلکالی نت 100 را از پائین به بالا اسپری كنید ، سپس آنرا با آب تمیز آبكشی نمایید .

مــهــم :
• آلکالی نت 100 را می توان براحتی بر روی سطوح مستحکم از جنس فولاد ، استیل و سطوح مقاوم مصرف کرد. از تماس مستقیم با آلومینیوم و سایر فلزات سست خودداری گردد
• برای مصرف روی تجهیزات لاک خورده ، میزان غلظت بایستی تنظیم شود .
• دقت گردد که هرگز آلکالی نت 100 خشک نشود .

مشخصات فنی آلکالی نت 100
درجه اسیدیته pH 13
جرم حجمی 1.320
توان جذب در طبیعت توسط میکروارگانیسم هابیش از 90 ٪
انواع بسته بندی 25 لیتر = 33 کیلو     200 لیتر = 264 کیلو
شماره UBA23410060

X جهت دریافت برگ اطلاعات فنی ، کاتالوگ ، بروشور و اطلاعات بیشتر با واحد فنی تماس بگیرید

  توضیحات :

برو بالا ^

   آلکالی نت 200                                           ALKALINET 200

شرح محصول :
NERTA ALKALINET 200آلکالی نت 200 پاک کننده و ضد عفونی کننده ای است با پایه قلیایی بالا که بسیار پر قدرت بوده و زمینه مصرف گسترده ای را داراست .
آلکالی نت 300 .
آلکالی نت 200 وقتی با آبگرم ترکیب شود باعث صابونی شدن چربیهای موجود شده و بهترین راه جلوگیری از انسداد لوله ها است .
آلکالی نت 200 ایده آل ترین محصول برای شستشوی وسایل با استفاده از روش غوطه وری است. مقدار مصرف بر اساس میزان کثیفی وسایل و تجهیزات از 1 ٪ تا 5 ٪ متغییراست. استفاده از آب گرم توصیه می گردد .
آلکالی نت 200 حاوی ماده هیپوکلورید سدیم غلیظ بوده که بدین ترتیب نه تنها تمیزی را تضمین می کند بلکه باعث ضدعفونی شدن وسایل و سطوح می شود .
آلکالی نت 200 را می توان برای از بین بردن چربی و کثافات جمع شده در هر کجا استفاده نمود. بنابر این، پاک کننده ای است با زمینه مصرف بسیار گسترده .

طریقه مصرف :
• روش غوطه وری : آلکالی نت 200 ایده آل ترین محصول برای شستشوی وسایل با استفاده از روش غوطه وری است. مقدار مصرف بر اساس میزان کثیفی وسایل و تجهیزات از 1 تا 5 ٪ متغییراست. استفاده از آب گرم توصیه می گردد .
• سیستم کف ساز( فوم ساز ) : از آنجا که آلکالی نت 200 موجب تولید فوم غلیظی می شود، استفاده از سیستم کف ساز نیز توصیه می شود. روش مذکور باعث افزایش مدت خیس خوردگی بر روی سطوح عمودی می شود. بنابر این چربی و کثافات براحتی جدا می شوند. میزان مصرف در این سیستم حدود 5 ٪ می باشد .
( لطفأ برای کسب اطلاعات بیشتر با واحد فنی تماس بگیرید )
• روش پاشش ( اسپری ) : آلكالی نت 200 را میتوان به روش پاشش استفاده كرد ، مقدار مصرف بر حسب میزان کثیفی بین 2 تا 10 ٪ متغیر می باشد . آلکالی نت 200 را از پائین به بالا اسپری كنید ، سپس آنرا با آب تمیز آبكشی نمایید .

مــهــم :
• آلکالی نت 200 را می توان براحتی بر روی سطوح مستحکم از جنس فولاد ، استیل و سطوح مقاوم مصرف کرد. از تماس مستقیم با آلومینیوم و سایر فلزات سست خودداری گردد
• برای مصرف روی تجهیزات لاک خورده ، میزان غلظت بایستی تنظیم شود .
• دقت گردد که هرگز آلکالی نت 200 خشک نشود .

مشخصات فنی آلکالی نت 200
درجه اسیدیته pH 13
جرم حجمی 1.200
توان جذب در طبیعت توسط میکروارگانیسم هابیش از 90 ٪
انواع بسته بندی 5 لیتر = 6 کیلو     25 لیتر = 30 کیلو
شماره شناسایی هیپوکلرید7783-B

X جهت دریافت برگ اطلاعات فنی ، کاتالوگ ، بروشور و اطلاعات بیشتر با واحد فنی تماس بگیرید

  توضیحات :

برو بالا ^

   آلکالی نت 300                                           ALKALINET 300

شرح محصول :
NERTA ALKALINET 300آلکالی نت 300 پاک کننده ای است با پایه قلیایی بسیار بالا و بدون كف که زمینه مصرف گسترده ای را داراست .
آلکالی نت 300 را می توان در صنایع مختلف مخصوصأ صنایع غذائی برای از بین بردن پروتئین، روغن نباتی و یا چربی استفاده کرد .
آلکالی نت 300 وقتی با آبگرم ترکیب شود باعث صابونی شدن چربیهای موجود شده و بهترین راه جلوگیری از انسداد لوله ها است .
آلکالی نت 300 ایده آل ترین محصول برای شستشو وسایل با استفاده از روش غوطه وری است. مقدار مصرف بر اساس میزان کثیفی وسایل و تجهیزات از 1 ٪ تا 5 ٪ متغییراست. استفاده از آب گرم توصیه می گردد .
آلکالی نت 300 را می توان برای از بین بردن چربی و کثافات جمع شده در هر کجا استفاده نمود. بنابر این پاک کننده ای است با زمینه مصرف بسیار گسترده .

طریقه مصرف :
در فرایند CIP : از آنجا که آلکالی نت 300 جزء محصولات بدون کف محسوب می شود، لذا در تاسیسات و ماشین آلاتی که استفاده از كف ( فوم ) متداول نیست و بایستی با حداقل میزان کف شسته شوند به راحتی قابل استفاده می باشد ( میزان مصرف باید در محل تعیین گردد ) .
• روش غوطه وری : آلکالی نت 300 ایده آل ترین محصول برای شستشوی وسایل با استفاده از روش غوطه وری است. مقدار مصرف بر اساس میزان کثیفی وسایل و تجهیزات از 1 تا 5 ٪ متغییراست. استفاده از آب گرم توصیه می گردد .
• روش پاشش ( اسپری ) : مقدار مصرف حدود 2 تا 10 ٪ است که کاملأ بستگی به میزان کثیفی دارد. آلکالی نت 300 را از پائین به بالا اسپری كنید ، سپس آنرا با آب تمیز آبكشی نمایید .

مــهــم :
• آلکالی نت 300 را می توان براحتی بر روی استنلس استیل و سطوح مقاوم در برابر مواد قلیایی مصرف کرد. از تماس مستقیم با آلومینیوم و سایر فلزات سست خودداری گردد
• برای مصرف روی تجهیزات لاک خورده ، میزان غلظت بایستی تنظیم شود .
• دقت گردد که هرگز آلکالی نت 300 خشک نشود .

مشخصات فنی آلکالی نت 300
درجه اسیدیته pH 13.50
جرم حجمی 1.145
توان جذب در طبیعت توسط میکروارگانیسم هابیش از 90 ٪
انواع بسته بندی 5 لیتر = 5.725 کیلو     25 لیتر = 28.625 کیلو
شماره UBA23410060

X جهت دریافت برگ اطلاعات فنی ، کاتالوگ ، بروشور و اطلاعات بیشتر با واحد فنی تماس بگیرید

  توضیحات :

برو بالا ^

   آلکالی نت 400                                           ALKALINET 400

شرح محصول :
NERTA ALKALINET 400آلکالی نت 400 پاک کننده و ضد عفونی کننده ای است با پایه قلیایی بسیار بالا و بدون كف که زمینه مصرف گسترده ای را داراست .
آلکالی نت 400 را می توان در صنایع مختلف مخصوصأ صنایع غذائی برای از بین بردن پروتئین، روغن نباتی و یا چربی استفاده کرد .
آلکالی نت 400 وقتی با آبگرم ترکیب شود باعث صابونی شدن چربیهای موجود شده و بهترین راه جلوگیری از انسداد لوله ها است .
آلکالی نت 400 ایده آل ترین محصول برای شستشو وسایل با استفاده از روش غوطه وری است. مقدار مصرف بر اساس میزان آلودگی وسایل و تجهیزات از 1 تا 5 ٪ متغییراست. استفاده از آب گرم توصیه می گردد .
آلکالی نت 400 حاوی ماده هیپوکلورید سدیم غلیظ بوده که بدین ترتیب نه تنها تمیزی را تضمین می کند بلکه باعث ضدعفونی شدن وسایل و سطوح می شود .
آلکالی نت 400 را می توان برای از بین بردن چربی و کثافات جمع شده در هر کجا استفاده نمود. بنابر این پاک کننده و ضدعفونی كننده ای است با زمینه مصرف بسیار وسیع .
• برای شستشو و ضدعفونی محفظه ها ، صندوقها، جعبه ها و سبدهای بسته بندی مواد غذایی از محلول 5/0 ٪ ( نيم درصد ) آلکالی نت 400 استفاده شود .

طریقه مصرف :
در فرایند CIP : از آنجا که آلکالی نت 400 جزء محصولات بدون کف محسوب می شود، لذا در تاسیسات و ماشین آلاتی که استفاده از كف ( فوم ) متداول نیست و بایستی با حداقل میزان کف شسته شوند به راحتی قابل استفاده می باشد ( میزان مصرف باید در محل تعیین گردد ) .
• روش غوطه وری : آلکالی نت 400 ایده آل ترین محصول برای شستشوی وسایل با استفاده از روش غوطه وری است. مقدار مصرف بر اساس میزان کثیفی وسایل و تجهیزات از 1 تا 5 ٪ متغییراست. استفاده از آب گرم توصیه می گردد .
• روش پاشش ( اسپری ) : مقدار مصرف حدود 2 تا 10 ٪ است که کاملأ بستگی به میزان کثیفی دارد. آلکالی نت 400 را از پائین به بالا اسپری كنید ، سپس آنرا با آب تمیز آبكشی نمایید .

مــهــم :
• آلکالی نت 400 را می توان براحتی بر روی استنلس استیل و سطوح مقاوم در برابر مواد قلیایی مصرف کرد. از تماس مستقیم با آلومینیوم و سایر فلزات سست خودداری گردد
• برای مصرف روی تجهیزات لاک خورده ، میزان غلظت بایستی تنظیم شود .
• دقت گردد که هرگز آلکالی نت 400 خشک نشود .

مشخصات فنی آلکالی نت 400
درجه اسیدیته pH 13.60
جرم حجمی 1.190
توان جذب در طبیعت توسط میکروارگانیسم هابیش از 90 ٪
انواع بسته بندی 5 لیتر = 5.95 کیلو     25 لیتر = 25.75 کیلو
شماره شناس
ایی هیپوکلرید
7783-B

X جهت دریافت برگ اطلاعات فنی ، کاتالوگ ، بروشور و اطلاعات بیشتر با واحد فنی تماس بگیرید

  توضیحات :

برو بالا ^

••• پاك كننده های اسيدی ( جرم گير ، رسوبزدا ، زنگ زدا ، رنگ بر و ... )

   اسی نت 50                                                       ACINET 50

شرح محصول :
NERTA ACINET 50اسی نت 50 پاک کننده اسیدی قوی است با پایه اسید فسفریک .
اسی نت 50 بعنوان جرم گير مخصوصأ برای برطرف نمودن رسوبات آهکی ، زنگ ، سفیده تخم مرغ ، شکر و امثالهم بسیار مناسب است .
اسی نت 50 جزء محصولات بدون کف محسوب می شود، لذا برای شستشوی لوله هایی که وجود انواع رسوبات باعث کاهش کارایی آنها می شود، بسیار مناسب است .
اسی نت 50 را می توان براحتی بر روی سطوح ضد اسید مانند استنلس استیل، آلیاژهای ضد اسید و غیره استفاده نمود. اما در مورد آلومینیوم، برنج، کروم و سایر فلزات سست، بایستی کاملأ مراقب بود و ترجیحأ در قسمتهایی که دید ندارند قبل از مصرف، آزمایش شود .

طریقه مصرف :
• با توجه به میزان کثیفی ، اَسی نت 50 را با غلظت 1 تا 5 ٪ ( 1 تا 5 لیتر مواد در 100 لیتر آب ) مصرف نمایید .
• اَسی نت 50 را می توان هم با آبگرم مصرف کرد و هم با آب سرد .
• همیشه پس از مصرف اَسی نت 50 ، تاسیسات و سطوح را با آب خالص آبکشی نمایید .

مشخصات فنی اَسی نت 50
درجه اسیدیته pH تقريبا 1
جرم حجمی 1.200
توان جذب در طبیعت توسط میکروارگانیسم هابیش از 90 ٪
انواع بسته بندی 5 لیتر = 6 کیلو     25 لیتر = 30 کیلو

X جهت دریافت برگ اطلاعات فنی ، کاتالوگ ، بروشور و اطلاعات بیشتر با واحد فنی تماس بگیرید

  توضیحات :

برو بالا ^

   اسی نت 100                                                   ACINET 100

شرح محصول :
NERTA ACINET 100اسی نت 100 پاک کننده اسیدی قوی است با پایه اسید فسفریک و بصورت کف غلیظ .
اسی نت 100 بعنوان جرم گير مخصوصأ برای برطرف نمودن رسوبات آهکی ، زنگ ، سفیده تخم مرغ ، شکر و آلودگیهای سطوح بیرونی سبدها و ظروف مورد مصرف در صنایع غذایی بسیار مناسب است .
اسی نت 100 را می توان براحتی بر روی سطوح ضد اسید مانند استنلس استیل، آلیاژهای ضد اسید و غیره استفاده نمود. اما در مورد آلومینیوم، برنج، کروم و سایر فلزات سست، بایستی کاملأ مراقب بود و ترجیحأ در قسمتهایی که دید ندارند قبل از مصرف، آزمایش شود .

طریقه مصرف :
• سیستم فوم ساز : از آنجا که اَسی نت 100 باعث ایجاد کف غلیظی می شود لذا توصیه می شود برای مصرف ، از سیستمهای تولید فوم استفاده نمود. بدین ترتیب کف ایجاد شده بر روی سطوح عمودی بیشتر خواهد ماند و رسوبات آهکی و سایر رسوبات راحت تر تمیز می شوند. میزان رقیق سازی متناسب با میزان کثیفی تا 5 ٪ توصیه می شود ( 1 تا 5 لیتر مواد در 100 لیتر آب ) .
• روش پاشش ( اسپری ) : در این حالت میزان رقیق سازی متناسب با میزان کثیفی بین 2 تا 10 ٪ توصیه می شود ( 2 تا 10 لیتر مواد در 100 لیتر آب ). لازم به یادآوری است که همیشه مواد را از پایین به بالا اسپری کنید ، سپس آنرا با آب تمیز آبكشی نمایید .
• اَسی نت 100 را می توان هم با آبگرم مصرف کرد و هم با آب سرد .
• همیشه پس از مصرف اَسی نت 100 ، تاسیسات و سطوح را با آب خالص آبکشی نمایید .

مشخصات فنی اَسی نت 100
درجه اسیدیته pH تقريبا 1
جرم حجمی 1.200
توان جذب در طبیعت توسط میکروارگانیسم هابیش از 90 ٪
انواع بسته بندی 5 لیتر = 6 کیلو     25 لیتر = 30 کیلو

X جهت دریافت برگ اطلاعات فنی ، کاتالوگ ، بروشور و اطلاعات بیشتر با واحد فنی تماس بگیرید

  توضیحات :

برو بالا ^

   اسی نت 200                                                   ACINET 200

شرح محصول :
NERTA ACINET 200اسی نت 200 پاک کننده قوی اسیدی است با پایه اسید فسفریک و اسید سولفوریک .
اسی نت 200 بعنوان جرم گير مخصوصأ برای برطرف نمودن رسوبات آهکی ، زنگ ، سفیده تخم مرغ ، شکر و امثالهم بسیار مناسب است .
اسی نت 200 جزء محصولات بدون کف محسوب می شود، لذا برای شستشوی لوله هایی که وجود انواع رسوبات باعث کاهش کارایی می شوند و نیاز به شوینده اسیدی بدون كف دارند بسیار مناسب است ( مثلأ در فرایند CIP) .
اسی نت 200 را می توان براحتی بر روی سطوح ضد اسید مانند استنلس استیل، آلیاژهای ضد اسید و غیره استفاده نمود. اما در مورد آلومینیوم، برنج، کروم و سایر فلزات سست، بایستی کاملأ مراقب بود و ترجیحأ در قسمتهایی که دید ندارند قبل از مصرف، آزمایش شود .
اَسی نت 200 را می توان در فرایند CIP ماشین آلات صنایع غذایی ، لبنی و نوشیدنی و نیز برای نظافت سبدها و پالت های پلاستیکی صنایع غذایی مورد استفاده قرارداد

طریقه مصرف :
• با توجه به میزان کثیفی ، اَسی نت 200 را با غلظت 1 تا 5 ٪ ( 1 تا 5 لیتر مواد در 100 لیتر آب ) مصرف نمایید .
• اَسی نت 200 را می توان هم با آبگرم مصرف کرد و هم با آب سرد .
• در فرایند CIP ، ابتدا لوله ها را با آب تمیز آبکشی نمایید، سپس محلول رقیق شده 5/0 تا 1 ٪ ( نیم تا 1 لیتر مواد در 100 لیتر آب ) اَسی نت 200 را با درجه حرارت 50 تا 60 درجه به مدت 10 تا 15 دقیقه ، گردش دهید .
• همیشه پس از مصرف اَسی نت 200 ، تاسیسات و سطوح را با آب خالص آبکشی نمایید .

مــهــم :
• از آنجا که اَسی نت 200 دارای پایه اسیدی است آنرا نمی توان از طریق پمپهای فشارقوی مصرف نمود چرا که اسید باعث خوردگی داخل پمپ می شود ، درعین حال اَسی نت 200 را می توان از طریق انژکتورهای بیرونی و یا سیستم اسپری استفاده نمود .

مشخصات فنی اَسی نت 200
درجه اسیدیته pH تقريبا 1
جرم حجمی 1.200
توان جذب در طبیعت توسط میکروارگانیسم هابیش از 90 ٪
انواع بسته بندی 5 لیتر = 6 کیلو     25 لیتر = 30 کیلو

X جهت دریافت برگ اطلاعات فنی ، کاتالوگ ، بروشور و اطلاعات بیشتر با واحد فنی تماس بگیرید

  توضیحات :

برو بالا ^

   شوینده ATC 100                                                  ATC 100

شرح محصول :
NERTA ATC 100ATC 100 از انواع اسیدی قوی با پایه اسید هیدروژن فلورید و اسید سولفوریك است .
ATC 100 برای زدودن زنگ ، پوسته ، براده ، جرم و ذرات آهن از روی دیواره ها ، بدنه انواع فلزات و سطوح ضدآب و ضد اسید، و بالاخره تمیز و نو کردن قطعات و محصولات آلومینیومی استفاده می شود .
ATC 100 موارد کاربرد بسیاری دارد و در صنایع مختلف از جمله صنایع حمل و نقل برای شستشوی یخچال ، تانكر ، بونكر ، كانتینر و تریلر بسیار مصرف می شود .

طریقه مصرف :
• ATC 100 را همیشه بمیزان 1:9 ( 1 لیتر مواد در 9 لیتر آب ) رقیق نمائید و از برسهای مخصوص و یا پمپ های ضد اسید برای پاشش آن استفاده کنید ( پمپ Nerta Clean Box توصیه می شود ). بگذارید سطح كار حداکثر 5 دقیقه خیس بخورد. سپس با آب فشار قوی آنرا آبکشی نمائید .

توجه :
• نمی توان ATC 100 را با استفاده از پمپها یا لوله هایی از جنس استیل Inox بکاربرد چرا که محلول در اثر تماس مداوم، باعث خوردگی Inoxخواهد شد .
• هرگز نگذارید ATC 100 روی کار خشک شود ، در غیر اینصورت باعث تخریب آن خواهد شد .
• از بکار گیری ATC 100 بر روی سطوح داغ اکیدأ خودداری كنید .
• از آنجا که ATC 100 حاوی مواد سمی می باشد ، قبل از مصرف اطلاعات روی بسته بندی را مطالعه نمائید .
• از ATC 100 برای شستشوی شیشه استفاده نکنید .
• ATC 100 موجب تخریب فلزات ضعیف و کم دوام می گردد. در صورت عدم اطمینان، ATC 100 را قبل از مصرف بر روی جائی که دید ندارد آزمایش کنید .
• هرگز از ATC 100 برای نظافت رینگهای داغ استفاده نکنید. برای مصرف روی آلیاژهای خاص مانند کروم و سایرآلیاژهایی که برای ما ناشناخته اند، حتمأ قبل از استعمال اطمینان حاصل نمائید که رینگ مورد نظر تحمل محلول و غلظت آنرا داشته باشد .

مشخصات فنی ATC 100
حاوی اسید فلورید هیدروژن و اسید سولفوریک و غیر قابل اشتعا ل
درجه اسیدیته pH پس از رقیق سازی 1 ٪ تقريبا 1.5
جرم حجمی 1.100
توان جذب در طبیعت توسط میکروارگانیسم هابیش از 90 ٪
انواع بسته بندی 25 لیتر = 27.5 کیلو     200 لیتر = 220 کیلو
600 لیتر = 660 کیلو    1000 لیتر = 1100 کیلو
شماره UBA23410036

X جهت دریافت برگ اطلاعات فنی ، کاتالوگ ، بروشور و اطلاعات بیشتر با واحد فنی تماس بگیرید

  توضیحات :

برو بالا ^

   شوینده ATC 300                                                  ATC 300

شرح محصول :
NERTA ATC 300ATC 300 از انواع اسیدی خيلی قوی با پایه اسید هيدروكلريد و اسيد هیدروژن فلورید است .
ATC 300 مخصوص صنایع سنگین تولید شده است از جمله زدودن سیمان باقیمانده بر روی دستکاههای بتونیر، بونکرهای حمل سیمان و بتن و نیز زنگ زدائی از روی ریلهای قطار و واگنهای حمل بار .
ATC 300 دارای زمینه های گسترده مصرف می باشد مثلأ شستشوی نما و سر در ساختمانها ، زدودن زنگ، پوسته، براده و غبار آهن از روی دیوارها و انواع فلزات و سطوح ضدآب و ضد اسید، و بالاخره تمیزی و نو کردن اقلام و محصولات آلومینیومی .

طریقه مصرف :
• ATC 300 را همیشه بمیزان 1:9 ( 1 لیتر مواد در 9 لیتر آب ) رقیق نمائید و از برسهای مخصوص و یا پمپ های ضد اسید برای پاشش آن استفاده کنید ( پمپ Nerta Clean Box توصیه می شود ). بگذارید سطح كار حداکثر 5 دقیقه خیس بخورد. سپس با آب فشار قوی آنرا آبکشی نمائید .

توجه :
• نمی توان ATC 300 را با استفاده از پمپها یا لوله هایی از جنس استیل Inox بکاربرد چرا که محلول در اثر تماس مداوم، باعث خوردگی Inoxخواهد شد .
• هرگز نگذارید ATC 300 روی کار خشک شود ، در غیر اینصورت باعث تخریب آن خواهد شد .
• از بکار گیری ATC 300 بر روی سطوح داغ اکیدأ خودداری كنید .
• از آنجا که ATC 300 حاوی مواد سمی می باشد ، قبل از مصرف اطلاعات روی بسته بندی را مطالعه نمائید .
• از ATC 300 برای شستشوی شیشه استفاده نکنید .
• ATC 300 موجب تخریب فلزات ضعیف و کم دوام می گردد. در صورت عدم اطمینان، ATC 100 را قبل از مصرف بر روی جائی که دید ندارد آزمایش کنید .
• هرگز از ATC 300 برای نظافت رینگهای داغ استفاده نکنید. برای مصرف روی آلیاژهای خاص مانند کروم و سایرآلیاژهایی که برای ما ناشناخته اند، حتمأ قبل از استعمال اطمینان حاصل نمائید که رینگ مورد نظر تحمل محلول و غلظت آنرا داشته باشد .

مشخصات فنی ATC 300
حاوی اسید هیدروکلریک و اسید فلوراید هیدروژن و غیر قابل اشتعال
درجه اسیدیته pH پس از رقیق سازی 1 ٪ تقريبا 2.00
جرم حجمی 1.050
توان جذب در طبیعت توسط میکروارگانیسم هابیش از 90 ٪
انواع بسته بندی 25 لیتر = 26.5 کیلو     200 لیتر = 212 کیلو
600 لیتر = 630 کیلو    1000 لیتر = 1050 کیلو
شماره UBA23410047

X جهت دریافت برگ اطلاعات فنی ، کاتالوگ ، بروشور و اطلاعات بیشتر با واحد فنی تماس بگیرید

  توضیحات :

برو بالا ^

   آلونت                                                               ALUNET

شرح محصول :
NERTA ALUNETآلونت شوینده قوی اسیدی با پایه اسید فسفریك مخصوص پاک کردن سیاهی ، زغال ، چربی ( گریس ) ، جرم ، رسوبات و زنگ روی دیوارها ، پنجره ها ، تاًسیسات و قطعات صنعتی ، برس ها و کف كارگاهها می باشد .
آلونت قابل استفاده برای تمام سطوح و فلزات مقاوم در برابر اسید .
آلونت به شیشه آسیب نمی زند برای همین قابل استفاده بر روی سطوح شیشه ای می باشد .

طریقه مصرف :
• میزان غلظت مورد استفاده به نوع و درجه ی کثیفی بستگی دارد. برای شستشوی معمولی ١ لیتر آلونت را در١۰ لیتر آب رقیق کنید. برای سطوح کثیف تر می توان غلظت را تا ۵٠٪ نیز بالا برد. ( 2 لیتر آلونت در 10 لیتر آب ) .
• محلول رقیق شده را بر روی سطح مورد نظر اسپری كنید یا توسط برس بمالید . بگذارید ۵ تا ١٠ دقیقه خیس بخورد ولی سطح كار نباید خشک شود. اگر لازم بود با برس ساییده و سپس به طور کامل آبکشی کنید .

مــهــم :
• ممکن است غلظتهای بالای آلونت به فلزات ضعیف آسیب برساند ، توصیه می شود ابتدا آنرا روی یک سطح بی اهمیت آزمایش كنید .

مشخصات فنی آلونت
حاوی اسید فسفریك و فاقد هیدروژن فلورید اسید و هیدروكلریك اسید می باشد و غیر قابل اشتعال
درجه اسیدیته pH تقريبا 0.50
جرم حجمی 1.355
توان جذب در طبیعت توسط میکروارگانیسم هابیش از 90 ٪
انواع بسته بندی 25 لیتر = 33.875 کیلو
شماره UBA23410003

X جهت دریافت برگ اطلاعات فنی ، کاتالوگ ، بروشور و اطلاعات بیشتر با واحد فنی تماس بگیرید

  توضیحات :

برو بالا ^

••• مواد ضدعفونی کننده و گندزدا

   بك سید 005                                                   BACCID 005

شرح محصول :
NERTA BAC CID 005بك سید 005 مناسب گند زدایی انبارها، مخازن و تریلرهای مخصوص حمل غذا .
بك سید 005 را می توان به عنوان گندزدا و ضد عفونی کننده برای مقابله با باکتری ها ( به استثنای باکتریهای كمیاب و خاص )، قارچ و مخمر( كپك ) در مراکزی که غذا و نوشیدنی آماده ، خرید و فروش یا نگهداری می شود استفاده نمود .
بك سید 005 را نباید برای ضدعفونی کردن ماشین های شیر دوشی در دامداری ها ، آشپزخانه ی بیمارستانها و سایر مراکز مرتبط با بهداشت عمومی ( درمانگاهها ) استفاده كرد .
• چنانچه از بك سید 005 برای گندزدایی و ضد عفونی کردن داخل تاسیسات ( داخل دستگاهها ) استفاده میكنید باید دستگاه یا سیستم مربوطه مجهز به شیر تنظیم میزان تزریق باشد .

طریقه مصرف :
• بک سید 005 را می باید بلافاصله قبل از مصرف با آب رقیق کنید. غلظت محلول مصرفی بین 4/0 تا 6/0 ٪ ( 4 تا 6 میلی لیتر مواد در 1 لیتر آب ) متغیر است. این محلول باید به مدت حداقل 5 دقیقه در دمای بین 0 تا 60 درجه سانتی گراد كاملا بر روی سطح مورد نظر قرار گیرد .
• سطوح و قطعات خیلی كثیف قبلا باید توسط محلول الكالی نت 100 شستشو و با آب زیاد آبكشی و قبل از گند زدایی ، تمامی آب آن گرفته شود .
• بعد از گندزدایی با بک سید 005 سطح را کاملاً آب آبکشی نمایید تا زمانی که غلظت هیدروژن پروکسید در آب آبکشی از ١ میلی گرم در لیتر بیشتر نباشد ( توسط نوار پروکسید هیدروژن بررسی شود ) .
• بک سید 005 را نمی توان از طریق پاشش ( اسپری ) و یا آب پاشی استفاده کرد .

توجه :
• هیچگاه بک سید 005 را به تنهایی و غلیظ استفاده نکنید . محلول را توسط وسیله ای خنثی تا جایی که امکان دارد هم بزنید. مراقب باشید که محلول غلیظ وارد آب جاری و یا سیستم لوله کشی فاضلاب نشود و یا روی زمین زراعی نریزد .
• در صورتیکه مایع وارد آب جاری یا سیستم لوله کشی ( فاضلاب ) شد، به مسئولین اطلاع دهید .
• بک سید 005 را باید در بسته بندی اصلی در هوای سرد ( خنک )، با تهویه مناسب و مکانی مقاوم در برابر احتراق نگه داری کنید .
• بک سید 005 را در سیستمهای سرپوشیده ( بدون منفذ ) استفاده و نگهداری نکنید .
• بک سید 005 شامل 5 ٪ پر استیک اسید ، بیش از ٢٦٪ پر اکسید هیدروژن و 5 تا 15٪ اسید استیک می باشد . در استفاده از این محصول احتیاطات لازم را بکنید ( برچسب محصول را مطالعه کنید ) .
• بک سید 005 را دور از دسترس کودکان نگه داری کنید و دور از غذاها و نوشیدنی ها و غذای حیوانات نگه داشته شود. در طول زمان مصرف از خوردن ، آشامیدن و سیگار کشیدن بپرهیزید .
• بک سید 005 را دور از منابع آتش نگه داری كنید .
• از گرم کردن ، پاشیدن و بخار کردن بک سید 005 در طول فرآیند خالی کردن ، ریختن ، رقیق کردن و حل کردن ، جدا پرهیز کنید .
• بک سید 005 دوراز مواد قابل اشتعال، مواد احیا كننده و بازهای قوی نگه داری شود .

مشخصات فنی بک سید 005
درجه اسیدیته pH 2
جرم حجمی 1.120
انواع بسته بندی 5 لیتر = 5.6 کیلو     25 لیتر = 28.0 کیلو

X جهت دریافت برگ اطلاعات فنی ، کاتالوگ ، بروشور و اطلاعات بیشتر با واحد فنی تماس بگیرید

  توضیحات :

برو بالا ^

   بك سید 015                                                   BACCID 015

شرح محصول :
NERTA BAC CID 015بك سید 015 مناسب گند زدایی انبارها، مخازن و تریلرهای مخصوص حمل غذا .
بك سید 015 را فقط می توان به عنوان گندزدا و ضد عفونی کننده برای مقابله با باکتری ها ( به استثنای باکتریهای كمیاب و خاص )، قارچ و مخمر( كپك ) در مراکزی که غذا و نوشیدنی آماده ، خرید و فروش یا نگهداری می شود استفاده نمود .
بك سید 015 را نباید برای ضدعفونی کردن ماشین های شیر دوشی در دامداری ها ، آشپزخانه ی بیمارستانها و سایر مراکز مرتبط با بهداشت عمومی ( درمانگاهها ) استفاده كرد .
• چنانچه از بك سید 015 برای گندزدایی و ضد عفونی کردن داخل تاسیسات ( داخل دستگاهها ) استفاده میكنید باید دستگاه یا سیستم مربوطه مجهز به شیر تنظیم میزان تزریق باشد .

طریقه مصرف :
• مدت زمان کوتاهی قبل از مصرف ، بک سید 015 را با آب رقیق کنید. غلظت محلول مصرفی بین 15/0 ٪ تا 20/0 ٪ ( 5/1 تا 2 میلی لیتر مواد در 1 لیتر آب ) متغیر است. این محلول باید به مدت حداقل 5 دقیقه در دمای بین 0 تا 60 درجه سانتی گراد سطح مورد نظر را آغشته نماید .
• بعد از ضد عفونی کردن با بک سید 015 ، سطح را کاملاً آب آبکشی نمایید تا زمانی که غلظت هیدروژن پروکسید در آب آبکشی از ١ میلی گرم در لیتر بیشتر نباشد ( توسط نوار پروکسید هیدروژن بررسی شود ) .
• بک سید 015 را نمی توان از طریق پاشش ( اسپری ) و یا آب پاشی استفاده کرد .

توجه :
• هیچگاه بک سید 015 را به تنهایی و غلیظ استفاده نکنید . محلول را توسط وسیله ای خنثی تا جایی که امکان دارد هم بزنید. مراقب باشید که محلول غلیظ وارد آب جاری و یا سیستم لوله کشی فاضلاب نشود و یا روی زمین زراعی نریزد .
• در صورتیکه مایع وارد آب جاری یا سیستم لوله کشی ( فاضلاب ) شد، به مسئولین اطلاع دهید .
• بک سید 015 را باید در بسته بندی اصلی در هوای سرد ( خنک )، با تهویه مناسب و مکانی مقاوم در برابر احتراق نگه داری کنید .
• بک سید 015 را در سیستمهای سرپوشیده ( بدون منفذ ) استفاده و نگهداری نکنید .
• بک سید ۱۵ شامل 14 تا 16٪ پر استیک اسید و 13 تا 30٪ پراکسید هیدروژن و 5 تا 30٪ اسید استیک می باشد. احتیاطات لازم را بکنید ( برچسب محصول را مطالعه کنید) .
• بک سید 015 را دور از دسترس کودکان نگه داری کنید و دور از غذاها و نوشیدنی ها و غذای حیوانات نگه داشته شود. در طول زمان مصرف از خوردن ، آشامیدن و سیگار کشیدن بپرهیزید .
• بک سید 015 را دور از منابع آتش نگه داری كنید .
• از گرم کردن ، پاشیدن و بخار کردن بک سید 015 در طول فرآیند خالی کردن ، ریختن ، رقیق کردن و حل کردن ، جدا پرهیز کنید .
• بک سید 015 دوراز مواد قابل اشتعال، مواد احیا كننده و بازهای قوی نگه داری شود .

مشخصات فنی بک سید 015
درجه اسیدیته pH 2.7
جرم حجمی 1.150
انواع بسته بندی 5 لیتر = 5.75 کیلو     25 لیتر = 28.75 کیلو

X جهت دریافت برگ اطلاعات فنی ، کاتالوگ ، بروشور و اطلاعات بیشتر با واحد فنی تماس بگیرید

  توضیحات :

برو بالا ^

   بك سید 100                                                   BACCID 100

شرح محصول :
NERTA BAC CID 100بك سید 100 محصولی است گندزدا با خاصیت باکتری کشی و قارچ کشی .
بك سید 100 را می توان صرفأ بعنوان گندزدا و ضد عفونی کننده با عملکرد باکتری کش و قارچ کش برای سطوح، تجهیزات و موارد مصرفی در منازل، صنایع غذایی و استخر های شنا ( محوطه و بدنه استخرها ) مورد استفاده قرار داد .
توجه : این محصول برای گندزدایی آب استخر قابل استفاده نیست

طریقه مصرف :
بک سید 100 را با نسبت 4 ٪ ( 40 میلی لیتر مواد در 1 لیتر آب ) در آب سرد رقیق نموده و بگذارید محلول رقیق شده به مدت یک ساعت با مواضع مورد نظر تماس داشته باشد. پس از ضد عفونی نمودن سطوحی که با مواد غذایی و آشامیدنی تماس مسقیم دارند، حتمأ با آب تمیز آبکشی نمایید .
• برای سطوح و لوازمی که دارای بار آلودگی زیادی هستند بایستی ابتدا از آلکالی نت 100 استفاده نمود، سپس از بک سید 100 و در انتها با آب تمیز آبکشی نمود. توصیه می شود در پایان کار، آب اضافی از روی کار جمع شود

توجه :
• بک سید 100 ماده ای ضد عفونی کننده برای مصارف غیر کشاورزی است .
• بک سید 100 را بایستی بصورت دربسته در ظروف پلاستیکی نگهداری کرد .
• اگر از بک سید 100 قرار است برای ضد عفونی کردن پشم فرآوری نشده که به آفت بادزدگی ( زنگ گیاهی ) آلوده شده است، استفاده گردد بایستی پشم آلوده را بمدت دو ساعت در محلول 4 ٪ قرار داد .
• از آنجا که بک سید 100 حاوی Didecyldimethylammoniumchloride به میزان 45 گرم درلیتر است لطفأ قبل از مصرف احتیاطهای لازم را در نظر گرفته و به توضیحات روی برچسب محصول دقت نمایید .

مشخصات فنی بک سید 100
درجه اسیدیته pH (1±) 12
جرم حجمی 1.020
انواع بسته بندی 5 لیتر = 5.1 کیلو     25 لیتر = 25.5 کیلو
شماره گواهی فروش آزاد در بلژیک 2002B
شماره گواهی فروش آزاد در هلند 12311N

X جهت دریافت برگ اطلاعات فنی ، کاتالوگ ، بروشور و اطلاعات بیشتر با واحد فنی تماس بگیرید

  توضیحات :

برو بالا ^

   بك سید 200                                                   BACCID 200

شرح محصول :
NERTA BAC CID 200بك سید 200 به عنوان ضد عفونی کننده ی باکتری ها، قارچ ها و ویروس ها استفاده می شود .

بك سید 200 به عنوان گند زدای باکتری ها ، قارچ ها و ویروس ها در صنایع ، سطوح داخلی خانه ها و غیره کاربرد دارد .

بك سید 200 به عنوان یك گند زدا در کشاوزری استفاده می شود .

طریقه مصرف :
• بک سید ۲۰۰ اگر به عنوان ضد عفونی کننده ی باکتری ها و قارچ کش مصرف می شود غلظت آن باید 5/1٪ و مدت استفاده یك ساعت باشد. ( 15 میلی لیتر مواد در 1 لیتر آب ) .
• بک سید ۲۰۰ اگر به عنوان ویروس کش مصرف می شود غلظت آن باید 2 ٪ و مدت استفاده یك ساعت باشد . ( 20 میلی لیتر مواد در 1 لیتر آب ) .
• سطوح و وسایلی که بسیار كثیف هستند قبل از ضد عفونی ، ابتدا باید کاملاً با آلکالی نت۱۰۰ تمیز گردند، بلافاصله بعد از تمیز کردن با آب زیاد آب کشیده و سپس آب باقی مانده روی سطوح كاملا گرفته شود .
• بک سید ۲۰۰ طیف وسیعی از ویروس ها را از بین می برد از جمله : ویروس انتقال بیماری از خرگوش ، ویروس تب خوک و ...
• بک سید ۲۰۰ را نباید به روش پاشش ( اسپری کردن ) استفاده کرد .

توجه :
• بک سید 200 را بایستی بصورت دربسته در ظروف پلاستیکی نگهداری کرد .
• بک سید ۲۰۰ دارای 2/3٪ فرمالدئید ، 4٪ گلوتارآلدئید ، 2/3٪ گِلی اُکسال و 10٪ دی دسیل دی متیل آمونیم كلراید که خاصیت ضدعفونی کنندگی دارند می باشد .
• هنگام مصرف احتیاط های لازم را انجام دهید ( به برچسب محصول توجه کنید ) .
• از خرید غیر مجاز آن اجتناب کنید و هنگام خرید برگه ایمنی و دستور العمل مخصوص را تقاضا کنید . این محصول نباید در تاُسیسات ورزشی و محل نگهداری حیوانات استفاده شود .

مشخصات فنی بک سید 200
درجه اسیدیته pH (1±) 3.5
جرم حجمی 1.010
انواع بسته بندی 5 لیتر = 5.05 کیلو     25 لیتر = 25.25 کیلو
شماره گواهی فروش آزاد در بلژیک 2102B
شماره گواهی فروش آزاد در هلند 12276N

X جهت دریافت برگ اطلاعات فنی ، کاتالوگ ، بروشور و اطلاعات بیشتر با واحد فنی تماس بگیرید

  توضیحات :

برو بالا ^

   بك سید 300                                                   BACCID 300

شرح محصول :
NERTA BAC CID 300بك سید 300 محصولی است مخصوص گندزدایی تانکرها و کامیونهای حمل مواد غذایی .
بك سید 300 می تواند موجب اكسید شدن چربی ( روغن ) گردد .
بك سید 300 از آنجا که فاقد هیپوکلرید ( کلر) می باشد لذا در زمان مصرف گاز خطرناک کلر تشکیل نمی شود .
بك سید 300 بعنوان ماده ضدعفونی کننده عمومی می توان استفاده نمود .
بك سید 300 نمی توان برای ضد عفونی کردن ماشین های شیر دوشی گاوداریها و یا آشپزخانه بیمارستانها و مراکز مرتبط با بهداشت عمومی ( درمانگاهها ) استفاده كرد د .
• چنانچه از بك سید 300 برای گندزدایی و ضد عفونی کردن داخل تاسیسات ( داخل دستگاهها ) استفاده میكنید باید دستگاه یا سیستم مربوطه مجهز به شیر تنظیم میزان تزریق باشد .
بك سید 300 در مقابل باکتریها، قارچها ( کپک ها )، مخمرها و تخم آنها فعال است .

طریقه مصرف :
• برای سطوح و لوازمی که دارای بار آلودگی زیادی هستند بایستی ابتدا از آلکالینت 100 استفاده نمود سپس با آب تمیز آبکشی و در انتها از محلول رقیق شده بک سید 300 استفاده نمود. دقت گردد که آب اضافی حتمأ قبل از مصرف بک سید 300 از محیط جمع آوری شده باشد .
• بک سید 300 بایستی قبل از مصرف به میزان 2 تا 5 ٪ با آب رقیق گردد ( 20 تا 50 میلی لیتر مواد در 1 لیتر آب ) و برای دستیابی به یک نتیجه مطلوب ( ضدعفونی مطلوب ) بایستی محلول مذکور بمدت 5 دقیقه بر سطح مورد نظر قرار گیرد. پس از انجام عملیات ضد عفونی با بک سید 300 کل مجموعه را با آب تمیز آبکشی نمایید تا آنجا که میزان هیدروژن پروکساید موجود در آب خروجی کمتر از 1 میلی گرم در لیتر باشد ( از نوار تست hydrogen peroxide استفاده نمایید )
• برای ضد عفونی نمودن سطوحی که با مواد غذایی و آشامیدنی تماس مسقیم دارند، بک سیید 300 را با نسبت 4 ٪ در آب سرد رقیق نموده و بگذارید محلول رقیق شده به مدت یک ساعت با موضع مورد نظر در تماس باشد. پس از آن حتمأ موضع را با آب تمیز آبکشی نمایید .

توجه :
• هرگز بک سیید 300 را با سایر مواد مخلوط ننمایید .
• هرگز مازاد مصرفی بک سیید 300 را به ظرف اصلی باز نگردانید .
• بک سیید 300 را بایستی بصورت دربسته در ظروف پلاستیکی نگهداری کرد .
• از آنجا که بک سیید 300 حاوی Hydrogen Peroxide به میزان 27٪ است لطفأ قبل از مصرف به توضیحات روی برچسب محصول دقت نمایید .

مشخصات فنی بک سید 300
درجه اسیدیته pH 2
جرم حجمی 1.120
انواع بسته بندی 5 لیتر = 5.6 کیلو     25 لیتر = 28 کیلو

X جهت دریافت برگ اطلاعات فنی ، کاتالوگ ، بروشور و اطلاعات بیشتر با واحد فنی تماس بگیرید

  توضیحات :

برو بالا ^

••• سایر محصولات پاک کننده

   شیشه پاك كن صنعتی                                             GLASS NET

شرح محصول :
NERTA GLASS NETشیشه پاك كن صنعتی نرتا شیشه پاك کن صنعتی غلیظ ، که شیشه ها را بسیار براق كرده و به آنها شفافیت زیادی می بخشد .

شیشه پاك كن صنعتی نرتا بسیار اقتصادی و قابل رقیق شدن با آب تا 5 برابر بر حسب میزان كثیفی .

شیشه پاك كن صنعتی نرتا قابل استفاده در كلیه اماكن اداری ، تجاری ، مسكونی و صنعتی .

طریقه مصرف :
• این شیشه پاك کن را بصورت رقیق و غلیظ می توان استفاده نمود .
• در زمستان بیشتر بصورت غلیظ تر استفاده می شود، توصیه می شود در تابستان از ٢٥ تا ٥٠٪ آب به آن اضافه شود .
توسط اسپری كننده : ابتدا شیشه پاك کن را به قسمتهای مورد نظر اسپری ، سپس توسط اسفنج کاملاً بمالید . بعد از مالیدن توسط یک پارچه بدون پرز خشک کنید و برای پنجره های بسیار کثیف این عمل را بار دیگر با اسفنج تمیز تکرار کنید .

مشخصات فنی شیشه پاك كن صنعتی نرتا
عاری از مواد سمی و غیر قابل اشتعال
درجه اسیدیته pH 8 حدود
جرم حجمی 0.980
توان جذب در طبیعت توسط میکروارگانیسم هابیش از 95 ٪
انواع بسته بندی بطری های 500 میلی لیتری     2 لیتری(۲×۶)    
5 لیتری(5×4)              25 لیتری
شماره ی UBA 23410021

X جهت دریافت برگ اطلاعات فنی ، کاتالوگ ، بروشور و اطلاعات بیشتر با واحد فنی تماس بگیرید

  توضیحات :

برو بالا ^

   کف شوی صنعتی                               FLOORNET INDUSTRIAL

شرح محصول :
NERTA FLOORNET INDUSTRIALکف شوی صنعتی پاک کننده ای قوی مخصوص شستشوی دیوار ، کف و سقف سالنهای تولید و محیطهای صنعتی كه دارای زمینه مصرف بسیار گسترده ای است .
کف شوی صنعتی توانایی از بین بردن انواع آلودگیهای صنعتی از جمله روغن و چربیهای انباشته را دارد .
کف شوی صنعتی جزء محصولات با کف کم است و برای استفاده در دستگاههای كف شوی و ساب صنعتی طراحی و تولید شده است .

طریقه مصرف :
• از آنجا که کف شوی صنعتی جزء محصولات با کف کم محسوب می شود، لذا برای استفاده در سالنهای تولید و محیطهای صنعتی ، لازم است ابتدا کف شوی صنعتی را در مخزنی جداگانه به نسبت 1:9 ( یک لیتر مواد در 9 لیتر آب ) رقیق کرده و سپس آن را مصرف نمود .
• در مواردی که میزان آلودگی بالا می باشد، می توان از محلول های غلیظ تر ( 2:10 و 3:10 ) استفاده نمود .
توجه : در صورت مصرف با غلظتی بیش از آنچه که توصیه شده است، محلول مصرفی باعث ایجاد کف زیادی خواهد شد. لذا به مقادیر فوق دقت گردد .
• برای محیطهایی که بسیار کثیف هستند بجای آنکه غلظت مواد را بالا ببرید، توصیه می شود کف سالن را دو بار ساب بزنید .

مشخصات فنی کف شوی صنعتی
سمیتعاری از مواد سمی و غیر قابل اشتعال
درجه اسیدیته pH 12
جرم حجمی1.130
توان جذب در طبیعت توسط میکروارگانیسم هابیش از 95 ٪
انواع بسته بندی25 لیتر = 28.250 کیلو     600 لیتر = 678 کیلو
شماره UBA23410019

X جهت دریافت برگ اطلاعات فنی ، کاتالوگ ، بروشور و اطلاعات بیشتر با واحد فنی تماس بگیرید

  توضیحات :

برو بالا ^

   ژل دست شوی زرد                          HAND CLEANER YELLOW

شرح محصول :
NERTA HAND CLEANERژل دست شوی زرد مخصوص دستهایی که میزان کثیفی آنها متوسط است .
ژل دست شوی زرد محصولی جالب و پرطرفدار ویژه مهندسین ، كارگران ، تعمیركاران ، سرویسكاران و عموم مردم .
ژل دست شوی زرد براحتی چربی، لکه ، جوهر ، چسب ، روغن ، رنگ ، قیر ، صمغ و دیگر کثیفی و چرکها را از روی دست پاک می کند .
ژل دست شوی زرد خمیری نیست. بلکه مایعی ژل مانند است که مصرف آن بوسیله پمپ دارای شیر تنظیم بسیار مقرون به صرفه است .
ژل دست شوی زرد براحتی بین دستها مالیده می شود و با آب به روش ساده آبکشی می شود .
ژل دست شوی زرد دارای مواد تسکین دهنده ای است که بعد از خشک کردن ، به دستها احساس نرمی خوشایندی می بخشد .
ژل دست شوی زرد مطمئن باشید این مواد پوست دستان شما را خشک نمی کند .
ژل دست شوی زرد دارای حلال های سازگار با محیط و دانه های سایشگر مناسب پوست است .
ژل دست شوی زرد حاوی رایحه ی پرتقال است که باعث تقویت پوست شده و بوی خوشایندی به آن می بخشد .
ژل دست شوی زرد به صورت محلول در آب بوده و موجب گرفتگی لوله ها ی فاضلاب نمی شود .

طریقه مصرف :
• ابتدا مقدار كمی از ژل دست شوی زرد را برداشته و بدون آب و با دقت بین دستها و انگشتان مالیده شود ، سپس برای فعال کردن فرایند پاک کنندگی کمی آب اضافه کنید .
بعد از شستشو ، به دقت دستها را با آب خالص آبکشی و بعد آنها را به خوبی خشک کنید .

مشخصات فنی ژل دست شوی زرد با رايحه پرتقال
درجه اسیدیته pH 8
جرم حجمی0.975
توان جذب در طبیعت توسط میکروارگانیسم هابیش از 90 ٪
انواع بسته بندی3 لیتر           10 لیتر

X جهت دریافت برگ اطلاعات فنی ، کاتالوگ ، بروشور و اطلاعات بیشتر با واحد فنی تماس بگیرید

  توضیحات :

برو بالا ^

   ژل ضد عفونی کننده دست                      ANTICEPTIC HAND GEL

شرح محصول :
NERTA ANTISEPTIC HAND GELژل ضد عفونی کننده دست ضد عفونی کننده قوی که از دستها در برابر باکتری ها تا مدت طولانی محافظت می نماید. ترکیب این ژل چنان است که تا مدتها بعد از استفاده ، از رشد میکروبها بر روی پوست جلوگیری می نماید بطوری که حتی بعد از شستن دستها با صابون معمولی نیز تا چند هفته این خاصیت باقی می ماند .
ژل ضد عفونی کننده دست معمولا برای نظافت شخصی استفاده می شود .
ژل ضد عفونی کننده دست هیچ آلرژی و حساسیتی روی پوست ایجاد نمی کند .
ژل ضد عفونی کننده دست به دلیل ساختار و ترکیب فعال خود طیف بسیار وسیعی از میکرو بیواستاتیکهای ضد باکتری گرم مثبت و گرم منفی را از بین برده ، همچنین ضد کپک و مخمرها نیز می باشد .

طریقه مصرف :
• مقداری از ژل ضدعفونی کننده دست را روی دستهای خشک بمالید، سپس دستها را کاملا با آب بشویید و خشک نمایید .

مشخصات فنی ژل ضد عفونی کننده دست
درجه اسیدیته pH 8
جرم حجمی0.900
نقطه اشتعال ± 30˚ C
انواع بسته بندی1 لیتر = 0.9 کیلو

X جهت دریافت برگ اطلاعات فنی ، کاتالوگ ، بروشور و اطلاعات بیشتر با واحد فنی تماس بگیرید

  توضیحات :

برو بالا ^

   مطبوع کننده هوا                                                  AIR FRESH

شرح محصول :
NERTA AIR FRESHمطبوع کننده هوای نرتا محصولی با رایحه ی دلپذیر که بوهای ناخوشایند را از بین می برد و خنثی می کند .
مطبوع کننده هوای نرتا محلولی با ترکیبات كاملا طبیعی .
مطبوع کننده هوای نرتا قابل استفاده در كولرهای خانگی ، اسپیلتها و سیستمهای تهویه مطبوع به منظور خوشبو و مطبوع كردن فضای داخلی اماكن مسكونی ، اداری ، تجاری و صنعتی .
مطبوع کننده هوای نرتا مناسب برای صنایع نفت و گاز ، بازیافت زباله ، تصفیه فاظلاب ، كارگاههای چرمسازی ، صنایع رنگ ، صنایع غذایی ، دامداریها و غیره كه دارای بوهای بسیار تند و زننده ای هستند .
مطبوع کننده هوای نرتا مخصوص بوگیری در مكانها و وسایل نقلیه عمومی که انبوه جمعیت در این وسایل موجب بوی بسیار بد و نا مطبوع می شود .
مطبوع کننده هوای نرتا مناسب استفاده در داخل اتومبیل و خانه و به عنوان افزودنی در پاک کننده های داخلی .
مطبوع کننده هوای نرتا را می توان به محصولات پاک کننده نرتا به نسبت 1 ٪ اضافه نمود .
مطبوع کننده هوای نرتا قابل استفاده در ماشینهای شوینده برای مقابله با بوهای بد .

طریقه مصرف :
• پمپهای فشار قوی :
ابتدا محلول را به نسبت 1:10 ( 1 لیتر مواد در 10 لیتر آب ) با آب خالص رقیق کرده و توسط شیر انژكتور با درجه ۵ تا ۱۰ ٪ مکیده و بوسیله یک لوله و نازل در فضا اسپری كنید .
• دستگاه واتر جت : محلول را به میزان 5/0 تا 1 ٪ ( 5 تا 10میلی لیتر مواد در 1 لیتر آب ) رقیق نموده و توسط دستگاه واترجت در فضا اسپری كنید .
• اسپری كننده های دستی : محلول را به میزان 5/0 تا 1 ٪ ( 5 تا 10میلی لیتر مواد در هر 1 لیتر آب ) رقیق نموده و در فضا اسپری كنید .
• كولرها و سیستمهای تهویه: محلول را به میزان 1 ٪ با آب خالص رقیق کرده و در مخزن آب كولر یا مخزن مخصوص سیستمهای تهویه بریزید .

مشخصات فنی مطبوع کننده هوای نرتا
درجه اسیدیته pH 6
جرم حجمی1000
انواع بسته بندیبطری های 500 میلی لیتری        5 لیتری (5×4)

X جهت دریافت برگ اطلاعات فنی ، کاتالوگ ، بروشور و اطلاعات بیشتر با واحد فنی تماس بگیرید

  توضیحات :

برو بالا ^

   نرم کننده آب ( سختی گیر آب )                       WATER SOFTENER

شرح محصول :
NERTA WATHER SOFTNERنرم کننده ی آب حلال بسیار غلیظی است که از ایجاد لایه های رسوبی در مخازن ، دیگها ، پمپ های فشار قوی و لوله های آب جلوگیری می کند .

نرم کننده ی آب به علت غلظت بسیار بالا، مقدار مصرف آن بسیار ناچیز است .

طریقه مصرف :
• مخزن مخصوص تعبیه شده جهت مواد را از نرم کننده پر کنید. میزان مصرف بستگی به نوع املاح و درجه سختی آب داشته و توسط آزمایشگاه تعیین میگردد .

جهت اطلاع :
• ١ گرم از نرم کننده آب ٢٤۰ تا ٣٠٠ میلی گرم كلرید کلسیم را حل میكند .

مشخصات فنی نرم کننده آب
سمیتعاری از مواد سمی و غیر قابل اشتعال
درجه اسیدیته pH 7.5
جرم حجمی1105
توان جذب در طبیعت توسط میکروارگانیسم هابیش از 90 ٪
انواع بسته بندی5 لیتری
شماره UBA23410026

X جهت دریافت برگ اطلاعات فنی ، کاتالوگ ، بروشور و اطلاعات بیشتر با واحد فنی تماس بگیرید

  توضیحات :

برو بالا ^